Bushcraft

System hamakowy „Tajga” -  na każdą minimalistyczną przygodę: biwak, buszkraft, wyrypę rowerową!
Cena 1 580 zł
Jadąc w tropikalne rejony świata - nie możesz zapomnieć o moskitierze.
Cena 495 zł
Gdy namiot to zbyt wielki ciężar...
Cena 335 zł
Proste rozwiązanie dla miłośników surwiwalu
Cena 470 zł

Bushcraft, czyli akcesoria do niezależnej przygody!


Bushcraft to oferta dla tych, którzy kochają wyzwanie, jakie stawia przed nimi natura. W naszej kategorii bushcraftowej, znajdziesz niezbędne produkty do przygód na łonie natury. Zestaw hamakowy z zadaszeniem tarp, lekkie namioty moskitiery czy specjalnie zaprojektowane ponczo dla miłośników survivalu, to kluczowe elementy wyposażenia bushcraftu i outdoorowych entuzjastów.

 


Zestaw hamakowy z zadaszeniem tarp Tajga

Zestaw hamakowy Tajga to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, praktyczność i lekkość. Wytrzymały hamak ze zintegrowaną moskitierą, która ochroni nas przed insektami oraz odporną na warunki atmosferyczne plandeką Tarp, zapewniają ochronę przed deszczem, słońcem i wiatrem. Dzięki wytrzymałym materiałom (udźwig do 250 kilogramów!) i solidnym mocowaniom, można je szybko i łatwo rozłożyć w dowolnym miejscu, gdzie zaplanowałeś swój wypoczynek czy to w czasie trekkingu czy rowerowej wyprawy.

 

 

Lekkie namioty nie tylko na tropikalne wyprawy

W naszej ofercie znajdziesz także namiot moskitiera, który będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających wygodnego schronienia podczas podróży w tropikalne i leśne obszary, gdzie insekty mogą być problemem. Dzięki lekkiej konstrukcji i siateczce chroniącej przed komarami, zapewniają komfortowy sen i ochronę przed niechcianymi insektami, nie obciążając naszego bagażu.

 


Zadaszenia Tarp - lekkie i przenośne schronienie na każde warunki!

Płachta biwakowa Tarp to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdzi się jako namiotowe zadaszenie, pod którym można schronić się przed deszczem lub słońcem ale przede wszystkim będzie doskonała jako płachta survivalowa, która doskonale spełni swoją rolę jako schronienie bushcraftowe. Jest doskonałą alternatywą dla namiotu, ponieważ rozłożenie tarpa jest o wiele szybsze co może okazać się bardzo pomocne np. podczas niespodziewanego załamania pogody. Tarp wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów, jest łatwy w transporcie. Płachtę biwakową można rozstawić w taki sposób, by zapewnić dobry przewiew i lepszą ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo Tarp może też pełnić rolę przestrzeni wspólnej, pod którą można zebrać się w większej grupie. 

 


Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających miłośników bushcraftu i outdoorowych aktywności. Dzięki nim możesz cieszyć się naturą bez obaw o komfort i bezpieczeństwo. Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!POBIERZ KATALOG