Testy

Extremalny test namiotu Arco - zimowa wyprawa na Noszak (7492 m n.p.m.). Opinia Oli Dzik.

Z namiotem Arco zetknęłam się wielokrotnie. Po raz pierwszy miałam okazję testować go w 2008 roku na Piku Korżeniewskiej.

Test namiotu Arco w Górach Przeklętych. Opinia Wojtka Nowickiego

Wyprawa w Góry Przeklęte, leżące na pograniczu Albanii i Czarnogóry, była znakomitą okazją do dokładnego sprawdzenia możliwości namiotu Marabut Arco.

Nasz drugi dom - test namiotu Quito w Patagoni. Opinia Łukasza Kuczkowskiego

Zgrabiałe ręce z trudem unosiły kolejne kamienie. Zimny i coraz silniejszy patagoński wiatr nieźle dawał nam się we znaki.

Test namiotu dla uczestników wyścigów psich zaprzęgów - Dariusz Morsztyn.

Namiot zimowy, wyprawowy o bardzo prostej konstrukcji technicznej składający się z jednej warstwy

Namiot ekspedycyjny Arco - opinia po wyprawie na Grenlandię

Na Grenlandii mieliśmy przyjemność korzystania z namiotu ekspedycyjnego Arco.

Test namiotu Axum na Grenlandii

Pogoda jaką zastaliśmy na Grenlandii nie należała do najlepszych, tylko przez 6 dni pogoda umożliwiała nam działalność górską, w pozostałe dni padało lub wiało czasem nawet 150 km/h(w porywach)...

Test namiotu Khumbu serwisu jkw.pl

Jakiś czas temu pojawiła się na rynku najnowsza wersja namiotu ekspedycyjnego Khumbu, który z pewnością należy do pierwszej ligii namiotów odpornych na najtrudniejsze górskie warunki...

Test namiotu Arco - 7 miesięcy w trasie...

Namiot ARCO przemierzył z nami Alaskę, od najwyższego punktu łańcucha górskiego Kordylierów – Denali, przez rejony Koła Podbiegunowego aż po Ocean Arktyczny.

Test namiotu Baltoro - Gaszerbrumy 2011

Namiot Marabut Baltoro testowany był podczas wyprawy Ternua Female Team - Gaszerbrumy 2011, trwającej od 6 czerwca do 31 lipca tego roku.
 

Test namiotu Quito - Himalaje Nepalu

Quito przed wprowadzeniem na rynek testowany był w warunkach himalajskiej bazy.

Test namiotu Arco - Pamir 2008

Arco, był testowany podczas „Polish Pamir Expedition 2008” - wyprawy na dwa leżące w Tadżykistanie siedmiotysięczniki: „Pik Somoni” (dawniej Pik Kommunizma, 7495 m n.p.m.) oraz Pik Korżeniewskiej (7105 m n.p.m.). 

Nasi Testerzy


Alpinistka, skialpinistka, zawodniczka w rajdach przygodowych. Na swym koncie ma m.in. wejście na ośmiotysięczny Gasherbrum II oraz skrajnie niebezpieczny siedmiotysięcznik - Pik Pabiedy (pierwsze polskie wejście kobiece).

Marek Żołądek - podróżnik, alpinista. Uczestnik oraz współorganizator wypraw wspinaczkowo – naukowych na 6 kontynentach m. in. w Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Kaukazu, Góry Skaliste, Ziemię Ognistą oraz Australię.

Autor przejść w górach Alaski, Azji, Yosemitach, Alpach, Tatrach, Karkonoszach. Instruktor wspinaczki i ratownik TOPR.

Michał Apollo, podróżnik, wspinacz i alpinista. Organizator i uczestnik wyjazdów w różne rejony świata, wliczając Himalaje, Andy, Alpy Południowe, Kaukaz, Wielkie Góry Wododziałowe, Góry Alaski, Europy, Masyw Kilimandżaro, Góry Przylądkowe oraz Góry Skaliste.

Jako pierwsi Polacy przeszli liczący 1700 km "Wielki Szlak Himalajski".

POBIERZ KATALOG