Namiot świetlicowy FlexTent Mesa

Namiot Mesa czyli świetlica. Używany oddzielnie  stanowi istotny element życia towarzyskiego grupy. W połączeniu z innymi namiotami FlexTent - będzie centralną częścią namiotowego miasteczka.


UWAGA! Podłoga nie jest na wyposażeniu namiotu.


 


Namiot świetlicowy FlexTent Mesa detale

Liczba osób
-
Waga
7,9 kg
Wymiary sypialni
-
Tropik
poliester rip stop Uv resistant. Wodoodporność: 3000 mm
Podłoga
opcja dodatkowa
Stelaż i szpliki
stelaż: włókno szklane 8,5/9,5 mm, szpilki: stal
Liczba wejść
4
Wymiary po spakowaniu
wymiary po spakowaniu: 60 cm, fi: 20 cm
Dostępna kolorystyka
oliwka

Namiot świetlicowy FlexTent Mesa gwarancja i serwis

3 letnia gwarancja
Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie.Dzięki temu , że nasze namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.
Serwis pogwarancyjny
Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.
Więcej informacji >

Namiot świetlicowy FlexTent Mesa testy

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które przekazujemy naszym testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Lubimy testować w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, dziesiątki rozkładań i składań. Potem słuchamy naszych testerów – najchętniej dowiadujemy się o naszych błędach – dzięki temu do sklepów trafią namioty NAPRAWDĘ PRZETESTOWANE.

Zobacz testy namiotów Marabut >
ZAMÓW TEN PRODUKT
Zapas tego produktu aktualnie został wyczerpany. Aby uzyskać informację o jego dostępności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 12 270 24 24
POBIERZ KATALOG