Namiot ekspedycyjny Tengri 2-osobowy

Szturmowy namiot ekspedycyjny Tengri w nowej odsłonieNie jest to już jednak ten sam model. Poprawiono w nim wentylację. Otwory wentylacyjne można regulować od wewnątrz namiotu. Dodano lżejszą podłogę, zmniejszono ogólną wagę. Wszystko po to, by stworzyć prosty, ale jednocześnie pancerny namiot ekspedycyjny. Przeznaczony na ataki szczytowe w warunkach zimowych.

Uwaga!
Ze względu na zastosowanie lekkiej podłogi nylonowej w warunkach innych niż zimowe zaleca się stosowanie dodatkowego zabezpieczenia podłogi - plandeki pod namiot.


 

Namiot ekspedycyjny Tengri 2-osobowy galeria/video


Namiot ekspedycyjny Tengri 2-osobowy detale

Liczba osób
2
Waga
3,1 kg
Wymiary sypialni
207x144
Tropik
poliester rip stop Uv resistant. Wodoodporność: 3000 mm
Podłoga
nylon
Stelaż i szpliki
alu
Liczba wejść
2
Wymiary po spakowaniu
55 cm, fi: 16 cm
Dostępna kolorystyka
żółty

Namiot ekspedycyjny Tengri 2-osobowy gwarancja i serwis

3 letnia gwarancja
Namioty Marabut objęte są 3 letnią gwarancją. Usterki jakie pojawią się w tym okresie wynikające z jakości materiałów lub wykonania podlegają bezpłatnej naprawie.Dzięki temu , że nasze namioty produkowane są na terenie Polski – wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są bardzo szybko i rzetelnie.
Serwis pogwarancyjny
Użytkownik namiotu Marabut ma nieograniczony dostęp do pogwarancyjnych usług serwisowych wykonywanych w zakładzie produkcyjnym. Serwis obejmuje: wymiany podłóg i zamków, naprawy stelaży i wykonywanie replik stelaży na wymiar podany przez klienta oraz usługi szwalnicze.
Więcej informacji >

Namiot ekspedycyjny Tengri 2-osobowy testy

Zanim namiot trafi na rynek powstają prototypy, które przekazujemy naszym testerom. Testerzy używają je w możliwie najcięższych warunkach pogodowych. Lubimy testować w Himalajach, a jeśli już nie w Himalajach to chociaż podczas wielomiesięcznej podróży po świecie. Namiot musi przejść wszystko – śnieg, mróz, wiatr, dziesiątki rozkładań i składań. Potem słuchamy naszych testerów – najchętniej dowiadujemy się o naszych błędach – dzięki temu do sklepów trafią namioty NAPRAWDĘ PRZETESTOWANE.

Zobacz testy namiotów Marabut >
ZAMÓW TEN PRODUKT
Zapas tego produktu aktualnie został wyczerpany. Aby uzyskać informację o jego dostępności, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 12 270 24 24
POBIERZ KATALOG